top of page

Socialines Stažuotes

 

1

Dienos Centro „Mūsų Nameliai“ Forma 

Savanoriai dalyvaus mūsų dienos centro ugdomosiose, sociokultūrinėse, kūrybinėse veiklose; taip padėdami įvairių krizių  ir karo Ukrainoje paliestiems vaikams užmegzti žmogiškumu ir pasitikėjimu pagrįstą ryšį. Savanorių dėka, vaikai lavina savo socialinius įgūdžius, ugdo pasitikėjimą kitu žmogumi, gauna galimybę susipažinti su skirtingomis asmenybėmis, įsikvėpti, išgirsti kito istoriją bei pasidalinti savąją – juk kartais viskas ko reikia yra pokalbis.

Ieško: Psichologo, psichosocialinių projektų koordinatorių

2

VŠĮ ,,Nacionalinis Socialinės Integracijos Institutas“  Forma

Esame VŠĮ Nacionalinis socialinės integracijos institutas. Mūsų misija – taikant inovatyvius sprendimus rasti optimaliausią pagalbos nuo sunkumų kenčiantiems asmenims būdą.

 

Į Visi skirtingi visi lygūs programą kviečiame studentus atlikti stažuotę ar praktiką ir prisidėti prie pagalbos nuo karo nukentėjusiems Ukrainiečiams organizavimo.

Ieško: Dėl praktikos ar stažuotės teikiant pagalbą nuo karo nukentėjusiems Ukrainiečiams

3

Lietuvos Caritas Forma

Lietuvos Caritas – antra pagal dydį pasaulyje tarptautinė humanitarinės pagalbos organizacija, organizuojanti ir teikianti pagalbą žmonėms, nepriklausomai nuo jų rasės, religijos, lyties ar tautybės. Mūsų organizacijos stiprybė – savanoriai, darbuotojai ir žmonės, kuriems padedame. Žmogui reikia žmogaus.

Ieško: Kviečiame prisidėti prie veiklų  -  nuo 20 iki 40 žmonių.

Savanorystės vietos: Kaunas, Vilnius, Klaipėda, Palanga, Telšiai, Šiauliai, Panevėžys, Rukla ir kt. miestai.

4

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ Forma

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ studentų vasaros atostogų metu priimtų socialinės krypties (socialinis darbas, projektų valdymas, tarptautiniai santykiai, žmogaus teisės, humanitarinių krizių valdymas) studentus darbui organizacijos biure ir vaikų dienos centruose. Pastaruoju metu organizacijos darbuotojai ir savanoriai daug dėmesio ir laiko skiria pagalbai nuo karo pabėgusiems ir į Lietuvą atvykusiems ukrainiečių vaikams bei jų šeimoms. Pagalbos reikės dar ilgai, kad atvykusieji greičiau integruotųsi, susipažintų su savo bendraamžiais, rastų bendrų veiklų.

Daugiau informacijos apie organizaciją rasite interneto puslapyje  https://gelbekitvaikus.lt/

Ieško: asistentu Krizių valdymo skyriaus

Lithuanian National Foundation Inc.

bottom of page