Kultūrines Stažuotes

Asosiacija Lietuvos žmogaus teisių centras (LŽTC) Forma

Žmogaus teisių apsaugos srityje dirbanti nevyriausybinė organizacija, kurios bendraprojektas festivalis „Nepatogus kinas“. Tai socialinis - kulūrinis renginys, kuriantis erdvę žmogaus teisių temoms. Aktualizuodamas pasaulinius įvykius festivalis kuria atvirą diskusiją ir inicijuoja pokytį. Jaunas komandos narys, tai galimybė susipažinti su tuo, kas yra svarbu būtent šiai auditorijai, identifikuoti problemines sritis ir ieškoti būdų, kaip išlikti aktualiems ir spręsti aktualias problemas. Dalyvavimas projekto vykdyme suteikia galimybę per meninę priemonę - kiną, kalbėti svarbiomis žmogaus teisių temomis, užmegzti kontaktus su pasaulyje pripažintais kultūros industrijos profesionalais ir NVO aktyvistais. 

Ieško: Kūrybinės komandos asistentą

 

1

 Nacionalinio Socialinės Integracijos Instituto Forma

Inovatorių slėnį 2015 metais įkūrė mūsų komanda, norėdama atverti duris kūrybos ir darbo erdvei gamtoje. Pagrindiniai mūsų tikslai – socialinio verslo ir socialinių inovacijų plėtra.  Vizija: Atvira erdvė gamtoje, kur susitinka istorija, kultūra, technologijos ir žmonės tam, kad gimtų socialinės inovacijos keičiančios pasaulį.  

Ieško: Komunikacijos asistentą; Projektų vadovo asistentą; Ekologinio švietimo ir jaunimo darbuotojo asistentą; Turizmo ir socialinio verslo plėtros asistentą;

2

3

Vilniaus Senamiestyje Įsikūręs Šiuolaikinio Meno Centras (ŠMC) Forma

Viena didžiausių ir svarbiausių šiuolaikinio meno erdvių Baltijos regione. ŠMC rengia įvairaus pobūdžio šiuolaikinio meno parodas (apie 15 per metus) ir renginius, tokiu būdu siekiant praturtinti kultūrinį miesto gyvenimą ir Lietuvos bei tarptautinį šiuolaikinio meno diskursą.

Ieško: Komunikacijos vadovo asistentą

4

“Bring Together LT” (BTLT) Forma

"Bring Together Lithuania" tai ne pelno siekianti organizacija, kuri siekia suteikti galimybę lietuvių diasporos jaunimui 6 vasaros savaites stažuotis Lietuvoje įsikūrusiose lyderiaujančiose įmonėse, startuoliuose, viešajame sektoriuje ir organizacijose bei pažinti modernią Lietuvą. Dalyviai turi galimybę susitikti ir kurti ryšius su išskirtiniais Lietuvos verslo, inovacijų, politikos, kultūros ir visuomenės lyderiais, atrasti šiuolaikinę Lietuvą bei pažinti savo kultūrinį paveldą.

Ieško: Komunikacijos projektų koordinatorių

5

Lietuvos Kultūros Institutas (LKI) Forma

LKI pagrindinė funkcija yra vykdyti Lietuvos kultūros sklaidą užsienyje ir pristatyti pasauliui Lietuvą per kultūrą - https://lithuanianculture.lt/apie-mus/. Institutas kviečia prisijungti stažuotoją ir siūlo galimybę dirbti drauge su projektų vadovais komunikacijos, programų ir projektų pasiektų rezultatų (duomenų) vertinimo srityse. Institute kasmet praktiką atlieką Vilniaus universiteto studentai, prie nuolatinės komandos 6 mėnesiams prisijungia savanoris iš Europos Sąjungos šalių

Ieško: LKI siūlo dvi galimybes - komunikacijos ar žinios projektū sritį.

Lithuanian National Foundation Inc.

© 2023 by Make A Change.
Proudly created with Wix.com