top of page

Kultūrines Stažuotes

 Nacionalinio Socialinės Integracijos Instituto Forma

Inovatorių slėnį 2015 metais įkūrė mūsų komanda, norėdama atverti duris kūrybos ir darbo erdvei gamtoje. Pagrindiniai mūsų tikslai – socialinio verslo ir socialinių inovacijų plėtra.  Vizija: Atvira erdvė gamtoje, kur susitinka istorija, kultūra, technologijos ir žmonės tam, kad gimtų socialinės inovacijos keičiančios pasaulį.  

Gebėjimo komunikuoti ir/ar rašyti rusų kalba.

Ieško: Komunikacijos asistentą; Projektų vadovo asistentą; Ekologinio švietimo ir jaunimo darbuotojo asistentą; Turizmo ir socialinio verslo plėtros asistentą;

1

2

“Bring Together Lithuania” (BTLT) Forma
"Bring Together Lithuania" tai ne pelno siekianti organizacija, kuri siekia suteikti galimybę lietuvių diasporos jaunimui 6 vasaros savaites stažuotis Lietuvoje įsikūrusiose lyderiaujančiose įmonėse, startuoliuose, viešajame sektoriuje ir organizacijose bei pažinti modernią Lietuvą. Dalyviai turi galimybę susitikti ir kurti ryšius su išskirtiniais Lietuvos verslo, inovacijų, politikos, kultūros ir visuomenės lyderiais, atrasti šiuolaikinę Lietuvą bei pažinti savo kultūrinį paveldą.
Ieško: Komunikacijos projektų koordinatorių

3

Lietuvos nacionalinė M.Mažvydo biblioteka Forma

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka yra visiems vartotojams prieinama nacionalinė kultūros įstaiga, veikianti informacijos sklaidos, kultūros, mokslo ir švietimo srityse, vykdanti bibliotekų veiklą ir pagal kompetenciją užtikrinanti valstybės informacijos politikos įgyvendinimą. 

Plačiau apie veiklą https://www.lnb.lt/

Ieško: Tyrėjo asistentu Informacijos procesų skyriuje

4

VŠĮ INOVATORIŲ SLĖNIS Forma

Inovatorių slėnį 2015 metais įkūrė „Nacionalinio socialinės integracijos instituto” komanda, norėdama atverti duris kūrybos ir darbo erdvei gamtoje. Pagrindiniai mūsų tikslai – socialinio verslo ir socialinių inovacijų plėtra.

Vizija: Atvira erdvė gamtoje, kur susitinka istorija, kultūra, technologijos ir žmonės tam, kad gimtų socialinės inovacijos keičiančios pasaulį.

Mūsų vertybės – empatija, bendruomeniškumas, ryšys su gamta. Tai atsispindi ir veiklose, kurias įgyvendiname – atvirai diskutuojame žmogaus teisių, socialinės atskirties, socialinių inovacijų, jaunų žmonių švietimo bei ekologijos temomis, rengiame vietos ir tarptautinius mokymus, projektus, renginius, kurie įneštų teigiamo pasikeitimo būtent šiose srityse, kuriame socialinius verslus.

Mūsų komandoje 18 nuolatinių darbuotojų ir savanorių.

www.inovatoriuslenis.lt

Ieško: Komunikacijos asistentą; Projektų vadovo asistentą; Ekologinio švietimo ir jaunimo darbuotojo asistentą; Turizmo ir socialinio verslo plėtros asistentą;

Lithuanian National Foundation Inc.

bottom of page